بازدید: 265 بازدید
استخدام آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی

در سال‌های گذشته سایت سنجش تنها مجری استخدامی وزارت آموزش و پرورش بود که در سال‌های اخیر این برنامه تغییر کرده است. در این سال‌ها سایت جهاد دانشگاهی نیز به عنوان یکی از مجری‌ برگزار کننده آزمون استخدامی آموزش و پرورش شناخته می‌شود. جهت ثبت‌نام نیز  در این سایت باید به آن مراجعه کرده و بدانید که در آن چه اطلاعاتی در مورد استخدام آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی وجود دارد.

 

معرفی سایت جهاد دانشگاهی

سایت جهاد دانشگاهی یکی از سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات غیرحضوری است که شما در آن می‌توانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید. این سایت در حال حاضر به آدرس hrtc.ir در اختیار تمام کاربران قرار دارد که شما می‌توانید برای ثبت‌نام انواع استخدامی‌های دولتی و خصوصی به آن مراجعه نمایید.

این سایت خدمات مختلفی را برای کسانی که دوست دارند در آزمون‌های استخدامی شرکت کند، ارائه می‌دهد.

سایت آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir طبق اعلامیه‌های منتشر شده، آزمون‌های استخدامی زیادی را برگزار می‌کند که یکی از آن‌ها آزمون استخدامی آموزش و پرورش است. شما در این سایت می‌توانید کلیه مراحل ثبت‌نام و مشاهده نتایج آزمون را انجام دهید. در واقع این سایت مانند سایت سنجش می‌تواند کلیه خدمات و مراحل ثبت‌نام را انجام دهد.

 

جهت دانلود کتاب دانش خانواده و جمعیت روی لینک کلیک کنید.

 

 

معرفی سایت جهاد دانشگاهی

 

 

تاریخ ثبت‌نام آزمون استخدام آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی

شما برای ثبت‌نام آزمون استخدام آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی تنها زمانی می‌توانید به سایت hrtc.ir وارد شوید که اعلامیه‌ آن منتشر شده باشد. در همین راستا سایت آموزش و پرورش هر ساله مطابق با نیاز خود از میان افراد واجد شرایط نیروی جدید استخدام می‌کند. در حال حاضر طبق آخرین گزارش‌های منتشر شده وزارت آموزش و پرورش برای استخدام ۱۹ هزار و ۱۷۹ نفر مربی امور تربیتی و سبک زندگی، مربی امور تربیتی و مشاوره، مربی تربیت بدنی و سلامت و مشاور تخصصی را آغاز کرده است. به طوری که شما با ورود به سایت جهاد دانشگاهی می‌توانید در آن ثبت‌نام کنید.

مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدام آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی از 16 بهمن ماه 1402 تا 23 بهمن ماه همین سال است. لذا شما می‌توانید با ورود به سایت hrtc.ir در آن دفترچه راهنما را دریافت کرده و در صورت واجد شرایط بودن در آن ثبت‌نام نمایید. در این آزمون قرار است طبق ماده 44 قانون مدیریت خدمات کشوری حدود 19179 نفر استخدام شود.

 

نحوه ورود به سایت آزمون استخدام آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی

همان طور که در بالا عنوان شد شما برای ثبت‌نام آزمون استخدام آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی باید به سایت hrtc.ir وارد شوید. برای ورود به این سایت لازم است با مراحل مختلف آن آشنایی داشته باشید که در ادامه آن ها را برای شما عنوان خواهیم کرد.

  • شما برای ورد به این سایت باید آدرس hrtc.ir را در مرورگر خود جستجو کنید و بعد از آن وارد صفحه اصلی آن شوید.
  • برای مشاهده آزمون‌های مختلفی که در حال اجرا بر روی سایت جهاد دانشگاهی هستند می‌توانید روی گزینه آزمون‌ها در بالای سایت کلیک کنید.
  • حالا از میان آن‌ها می‌توانید آزمون استخدامی آموزش و پرورش را مشاهده کنید.  

 

برای دانلود کتاب درامدی تحلیلی بر انقلاب اسلامی ایران روی لینک کلیک کنید.

 

نحوه ثبت‌نام در آزمون استخدام آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی

در بالا نحوه ورود به سایت جهاد دانشگاهی را یاد گرفتید. حالا در ادامه نحوه ثبت‌نام در آزمون وزارت آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی را بیان خواهیم کرد. هر چند که در دفترچه راهنمای آن اطلاعات کاملی به صورت تصویری بیان شده است؛ اما در ادامه آن را برای شما بیان می‌کنیم.

  • برای ثبت‌نام در آزمون وزارت آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی لازم است طبق مطالب ذکر شده در بالا وارد سایت جهاد دانشگاهی شوید.
  • بعد از آن که از میان آزمون‌ها، آزمون استخدامی آموزش و پرورش را انتخاب کردید روی آن کلیک کنید.  
  • حالا پنجره جدیدی برای شما باز می‌شود که می‌توانید روی آن کلیک کنید و مانند مراحل سایت سنجش در ابتدا هزینه آزمون را پرداخت کنید. برای این کار به یکی از درگاه‌های پرداخت عضو شبکه شتاب متصل خواهید شد که بعد دریافت کد رهگیری می‌توانید بقیه فرایند کاری را انجام دهید.

 

نحوه ثبت‌نام در آزمون استخدام آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی

 

  • با انجام مراحل بالا به صفحه اصلی ثبت‌نام آزمون وزارت آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی هدایت خواهید شد در آن جا باید کد رهگیری را وارد کنید تا وارد صفحه اصلی ثبت‌نام شوید.
  • بعد از ورود به صفحه اصلی ثبت‌نام باید عکس و اطلاعات هویتی و تحصیلی خود را وارد کنید.
  • وقتی کلیه مراحل بالا را طبق دستورات لازم انجام دادید باید یک شماره پرونده دریافت کنید. دقت کنید تا زمانی که شما پرونده خود را دریافت نکنید یعنی ثبت‌نام شما تکمیل نشده است و باید در آن مشکل خود را بررسی کرده و آن را حل کنید.
  • اگر شما موفق شدید کلیه مراحل بالا را انجام دهید در این صورت ثبت‌نام آزمون وزارت آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی شما تمام شده است.

 

جهت دانلود کتاب آن سوی مرگ روی لینک کلیک کنید.

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی

شما بعد از آن که ثبت‌نام خود را در سایت جهاد دانشگاهی تمام کردید باید برای دریافت کارت ورود به جلسه، به این سامانه مراجعه کنید. برای دریافت کارت ورود به جلسه شما باید چند روز قبل از برگزاری آزمون اقدام نمایید. برای دریافت آن باید اطلاعات هویتی و ثبت‌نامی خود را داشته باشید.

دقت کنید که بعد از برگزاری آزمون نیز شما باید برای دریافت نتایج آن به این سایت www.hrtc.ir مراجعه کنید. در واقع شما تمام مراحل ثبت‌نام تا استخدام خود را در سایت جهاد دانشگاهی انجام ‌دهید.  

 

سوالات متداول

آدرس سایت آزمون استخدام آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی کدام است؟

شما برای ثبت‌نام در آزمون وزارت آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی باید به آدرس hrtc.ir وارد شوید.

 

چگونه در آزمون وزارت آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی قبول شویم؟

شما برای قبولی در این آزمون باید برنامه‌ریزی و تلاش کنید، جزوه استخدامی آموزش و پرورش دانلود نمایید و طبق برنامه و اصول آن‌ها را مطالعه کنید.

 

شرایط سنی آزمون وزارت آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی چقدر است؟

شرایط سنی آزمون وزارت آموزش و پرورش جهاد دانشگاهی برای کلیه داوطلبان از 20 تا 40 سال است. کسانی که مدرک دکتری دارند می‌توانند با حداکثر سن 45 سالگی در آزمون شرکت نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)

ادامه مطلب