بازدید: 565 بازدید
بهترین کتاب استخدامی آموزش و پرورش

همان طور که می‌دانید شما برای این که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قبول شوید باید بهترین کتاب استخدامی آموزش و پرورش را خریداری نمایید. این کتاب‌ها تمام اطلاعات لازم برای شرکت در آزمون را داشته باشند و تمام منابع آزمونی را تحت پوشش قرار دهند.

 

مشاهده منابع آزمونی استخدامی آموزش و پرورش

شما برای این که بتوانید بهترین کتاب استخدامی آموزش و پرورش را خریداری نمایید. در ابتدا لازم است منابع آزمونی خود را پیدا کنید و از آن‌ مطلع شوید. در واقع شما باید بر اساس رشته شغلی خود منابع متفاوتی را مطالعه نمایید؛ بنابراین لازم است در ابتدا این منابع مطالعاتی را پیدا کرده و بعد از آن برای خرید بهترین کتاب استخدامی آموزش و پرورش اقدام نمایید.

منابع آزمونی رشته‌های شغلی آموزش و پرورش در دفترچه راهنمای آن ثبت شده است؛ بنابراین باید آن‌ها را به هنگام انتخاب رشته شغلی در نظر بگیرید. دقت کنید که معمولا منابع آزمونی هر سال، با سال‌های دیگر متفاوت است؛ بنابراین باید به منابع آزمونی ذکر شده  در دفترچه راهنمای همان سال اکتفا کنید.

جهت دانلود جزوه تاریخ تحلیلی صدر اسلام روی لینک کلیک کنید.

 

مشاهده منابع آزمونی استخدامی آموزش و پرورش

 

برای موفقیت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش جزوه بهتر است یا کتاب؟

شاید شما در ابتدا از خود سوال کنید که مطالعه جزوه برای استخدامی در وزارت آموزش و پرورش بهتر است یا کتاب؟‌ در خصوص جواب این سوال باید بیان کرد که موقعیت و زمان هر داوطلب در بررسی جواب این سوال موثر است تا بداند که کتاب یا جزوه برای استخدامی آموزش و پرورش بهتر است. مطالعه کتاب‌ها نسبت به جزوه‌ها مسلما بهتر است؛ زیرا در آن داوطلبان به تمام مطالب امتحانی آشنا شده و به آن مطلع می‌شوند. در حالی که آن‌ها باید برای مطالعه این کتاب‌ها زمان زیادی را صرف کنند و حداقل چند ساعت را در روز مطالعه کنند؛ بنابراین کسانی که قصد دارند بهترین کتاب استخدامی آموزش و پرورش را تهیه کنند باید به این مورد توجه نمایند.

در حالی که خرید جزوه استخدامی آموزش و پرورش برای کسانی که زمان کافی برای مطالعه کتاب ندارند و می‌خواهند خیلی سریع به جمع‌بندی کلی کتاب‌ها دسترسی داشته باشند، مناسب است.

 

محصول پیشنهادی

دانلود کتاب آن یک چیز گری کلر

۱۰,۰۰۰ تومانخرید محصول

معرفی بهترین کتاب استخدامی آموزش و پرورش

شما در انتخاب بهترین کتاب استخدامی آموزش و پرورش باید نکاتی را رعایت کنید. این کتاب‌ها ضمن این که مخصوص استخدامی‌های آموزش و پرورش باشند باید توسط طراحان سوال این استخدامی‌ها توصیه ‌ شده باشند؛ زیرا این کتاب‌ها می‌توانند به عنوان بهترین منابع مطالعاتی مورد استفاده قرار بگیرند. در این کتاب‌ها تمام نکات لازم در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال‌های گذشته ذکر شده باشد و در آن نمونه سوالات سال‌های گذشته به همراه جواب تشریحی وجود داشته باشد.

این سوال و جواب‌ها به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید به محتوای سوالات آزمون تسلط پیدا کرده و بدانید که نحوه طراحی سوالات و سطح سختی آن‌ها چگونه است. نمونه سوالات به شما کمک می‌کنند تا بدانید که در سال‌های گذشته بیشتر از کدام قسمت‌ها، سوال طراحی شده است تا آن‌ها را بیشتر مطالعه کنید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به چند مورد از بهترین کتاب استخدامی آموزش و پرورش اشاره می‌کنیم.

برای دانلود کتاب اندیشه اسلامی1 روی لینک کلیک کنید.

کتاب بافت‌شناسی پایه

یکی از بهترین کتاب استخدامی آموزش و پرورش کتاب بافت‌شناسی پایه است که شما در آن می‌توانید مطالب روز علوم زیست‌شناسی را مطالعه کنید. این کتاب ۴۷۸ صفحه دارد و در فایل پی دی اف ارائه می‌شود. نویسنده کتاب بافت‌شناسی پایه جان کوئیرا است که شما می‌توانید آن را با قیمت بسیار ارزانی تهیه نمایید. این کتاب مخصوص دانشجویان پایه پزشکی یا سایر رشته‌های مرتبط با رشته پزشکی است. مطالب این کتاب جامع و کامل است و شما با مطالعه این کتاب می‌توانید در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش نمره قبولی را کسب کنید.

در این کتاب به صورت اساسی در مورد بافت پوششی، بافت همبند، بافت عضلانی و بافت عصبی صحبت شده است؛ بنابراین اگر به دنبال خرید بهترین کتاب استخدامی آموزش و پرورش جامع، کامل و بروز هستید می‌توانید کتاب بافت‌شناسی پایه را خریداری نمایید.

 

کتاب بافت‌شناسی پایه

 

کتاب آسیب‌شناسی روانی 1

کتاب آسیب شانسی روانی ۱ یکی از کتاب‌هایی که از آن سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش مطرح می‌شود؛ بنابراین شما با خرید این کتاب می‌توانید از آن به سوالات این آزمون جواب دهید و از آن استفاده کنید. هالجین و ویتبورن نویسنده کتاب آسیب‌شناسی روانی ۱ است که در آن مباحث مربوط به روانشناسی بالینی و درمان اختلالات بیان شده است. این کتاب توسط یحیی سید محمدی، ترجمه شده است و دانلود و خرید آن برای دانشجویان رشته روانشناسی و روان‌پزشکی مناسب است.

البته از این کتاب کلیه افراد می‌توانند استفاده کنند؛ زیرا مطالبی که در آن نوشته شده است قابل فهم است و به صورت گسترده در مورد اختلالات روانی صحبت می‌کند. تمام پژوهش‌های انجام شده در زمینه روانشناسی در قالب یک کتاب ۳۰۵ صفحه گردآوری شده است.

برای دانلود کتاب اندیشه اسلامی 2 روی لینک کلیک کنید.

کتاب حل‌المسائل شیمی عمومی مورتیمر فارسی

اگر به دنبال خرید یکی از بهترین کتاب استخدامی آموزش و پرورش هستید می‌توانید کتاب حل‌المسائل شیمی عمومی مورتیمر فارسی را دانلود نمایید. این کتاب یک کتاب عمومی در زمینه شیمی پایه است که توسط رالف ه. پتروکاس و ویلیام س. مورتیمر نوشته شده است. در این کتاب سوالات چهارگزینه‌ای به همراه جواب با پاسخ تشریحی بیان شده است. لذا می‌تواند یک کتاب تستی مفید برای کلیه داوطلبان مرتبط با رشته شیمی مانند شیمی، فیزیک، بیوشیمی، پزشکی و غیره باشد.

داوطلبان از این کتاب می‌توانند علاوه بر استخدامی آموزش و پرورش برای سایر استخدامی‌ها نیز استفاده کنند. لذا یک منبع مطالعاتی عالی برای آن‌ها است. در واقع استفاده از آن برای کنکورهای سراسری در مقاطع بالاتر نیز کاربرد دارد. این کتاب ۲۶۹ صفحه‌ای در قالب پی دی اف آماده دانلود است. شما با پرداخت هزینه آن می‌توانید این کتاب را دریافت نمایید. در این کتاب مباحثی مانند ترمودینامیک، حلال‌ها، تعادل شیمیایی، حرکت مولکولی، اسیدها و بازها و غیره در بیش از ۱۰۰۰ سوال و جواب بررسی شده است.

 

سوالات متداول

بهترین کتاب استخدامی آموزش و پرورش را چگونه تهیه کنیم؟

شما برای دانلود این کتاب‌ها در قالب پی دی اف می‌توانید به فروشگاه ایران جزوه مراجعه کنید و در آن هر کدام از کتاب‌ها را مطابق با نیاز خود تهیه نمایید.

 

چگونه بهترین کتاب‌های استخدامی آموزش پرورش را شناسایی کنیم؟

شما باید در مورد منابع مطالعاتی خود برای آزمون اطلاعاتی را کسب کرده و بعد از آن جهت خرید آن‌ها اقدام نمایید. معمولا این اطلاعات در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی درج شده است.

 

خرید کدامیک از جزوه یا کتاب برای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش بهتر است؟

شما مطابق با زمان خود برای مطالعه می‌توانید از هر کدام آن‌ها استفاده نمایید. کسانی که زمان زیادی برای مطالعه دارند می‌توانند از کتاب‌های استخدامی آموزش و پرورش استفاده کنند. خرید جزوه برای کسانی که زمان کمی جهت مطالعه و آمادگی آزمون دارند، توصیه می‌شود.

4.5/5 - (2 امتیاز)

ادامه مطلب