بازدید: 217 بازدید
جزوه استخدامی بانک کشاورزی

بانک کشاورزی هر چند سال یک‌بار برای مدیریت شعبه‌های خود کمبود نیروی انسانی احساس می‌کند که برای تامین آن اقدام به برگزاری آزمون می‌نماید. در این آزمون کلیه افراد واجد شرایط می‌توانند شرکت کنند تا در آزمون بانک کشاورزی استخدام شوند. برای قبولی در این آزمون لازم است شما جزوه استخدامی بانک کشاورزی را دانلود نمایید. این جزوه مخصوص کسانی است که قصد دارند در این آزمون قبول شوند و به عنوان نیروی جدید در بانک کشاورزی مشغول به کار شوند.

 

کسب نمره قبولی در آزمون استخدامی بانک کشاورزی

افرادی که قصد دارند در آزمون استخدامی بانک کشاورزی شرکت کنند، به دنبال این هستند که چگونه در آن قبول شوند. شما برای قبولی در این آزمون باید طبق برنامه‌ریزی‌ مطالعه کنید و وقت زیادی را صرفه نمایید. در کنار این برنامه‌ریزی دقیق لازم است حتما از جزوه استخدامی بانک کشاورزی خوب استفاده کنید؛ زیرا هر جزوه‌ای نمی‌تواند برای موفقیت شما در آزمون مفید باشد و سعی کنید از جزوه‌هایی که مخصوص داوطلبان بانک استخدامی هستند، استفاده نمایید.

در حال حاضر کتاب‌های زیادی درباره استخدامی بانک کشاورزی وجود دارند که شما می‌توانید با توجه به منابع آزمون استخدامی خود آن‌ها را دانلود و مطالعه کنید؛ اما برای این که تمام این کتاب‌ها را مطالعه کنید نیاز به زمان بیشتری دارید و برای همین باید مدت زمان زیادی را صرف کنید.

جهت دانلود جزوه دانش خانواده و جمعیت روی لینک کلیک کنید.

 

کسب نمره قبولی در آزمون استخدامی بانک کشاورزی

 

از آن جا فاصله کمی بین زمان ثبت‌نام در آزمون استخدامی بانک کشاورزی تا زمان برگزاری آزمون وجود دارد. لذا شما در این مدت فرصت کافی برای مطالعه کتاب‌های آزمون استخدامی بانک کشاورزی نخواهید داشت. لذا در این حالت می‌توانید از جزوه استخدامی بانک کشاورزی استفاده نمایید. در این جزوه‌ها تمام نکات و مطالب لازم برای قبولی در آزمون استخدامی بانک کشاورزی ذکر شده است که شما با مطالعه آن‌ها می‌توانید در این آزمون موفق شوید.

 

محصول پیشنهادی

دانلود کتاب اصول دستکاری ژن

۱۰,۰۰۰ تومانخرید محصول

منابع آزمون استخدامی بانک کشاورزی

برای این که شما در آزمون استخدامی بانک کشاورزی قبول شوید باید در مورد منابع آزمون استخدامی اطلاعات کاملی داشته باشید تا جزوه استخدامی بانک کشاورزی مناسبی را دانلود نمایید. سوالاتی که در آزمون استخدامی بانک کشاورزی مطرح می‌شوند به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می‌شوند که شما با توجه به عنوان شغلی که در آن ثبت‌نام کردید باید جزوه استخدامی بانک کشاورزی را دانلود نمایید. حال در ادامه به منابع آزمون استخدامی بانک کشاورزی عمومی و اختصاصی اشاره می‌کنیم.

 

منابع عمومی آزمون استخدامی بانک کشاورزی

 • هوش و اطلاعات عمومی بانکی
 • زبان انگلیسی
 • فناوری اطلاعات (مهارت‌های هفتگانه ICDL)
 • آمار و ریاضی
 • زبان و ادبیات فارسی (آیین نگارش)
 • اصول بازاریابی

 

جهت دانلود جزوه تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی روی لینک کلیک کنید.

 

منابع تخصصی آزمون استخدامی بانک کشاورزی

مواد و منابع تخصصی آزمون استخدامی بانک کشاورزی برای رشته‌های تحصیلی مختلف با مقطع تحصیلی آن‌ها متفاوت است. به طوری که شما باید در آن مطابق با اطلاعات مندرج در دفترچه خود منابع اختصاصی آزمون استخدامی بانک کشاورزی را مطالعه کنید؛ اما در ادامه به عنوان مثال به چند مورد از منابع اختصاصی آزمون استخدامی بانک کشاورزی اشاره می‌کنیم.

 • حسابداری مالی
 • زبان تخصصی انگلیسی
 • حسابداری بهای تمام شده
 • حسابرسی
 • بودجه
 • قانون پولی و بانکی کشور
 • قانون مبارزه با پولشویی
 • مبانی سازمان و مدیریت
 • آمار و‌ کاربرد آن در مدیریت
 • مدیریت بازاریابی
 • سیستم‌های خرید
 • توزیع و انبارداری
 • اصول مدیریت
 • مالیه عمومی

 

"</p

 

دانلود جزوه استخدامی بانک کشاورزی

شما برای دانلود جزوه استخدامی بانک کشاورزی می‌توانید از بخش فروشگاه سایت ایران جزوه استفاده نمایید. در این بخش شما کتاب و جزوه‌های استخدامی زیادی را می‌تواند مشاهده کنید. در مورد هر کدام از آن‌ها اطلاعات کاملی نوشته شده است که قبل از خرید و دانلود آن‌ها مطالعه کنید تا بدانید چه مطالبی را در جزوه مطالعه خواهید کرد. حال در ادامه به چند مورد از جزوه استخدامی بانک کشاورزی اشاره می‌کنیم.

 

جزوه ریاضی عمومی ۱

یکی از جزوه‌های عمومی مهمی که شما برای موفقیت در آزمون استخدامی بانک کشاورزی باید مطالعه کنید، جزوه ریاضی عمومی ۱ است. این جزوه یکی از بهترین جزوه‌هایی است که در آن در مورد دیفرانسیل، مثلثات، جبر خطی، انتگرال، هندسه تحلیلی و غیره صحبت شده است.

در این جزوه همه مطالب با ذکر نمونه سوال و حل مسئله تدریس شده است. شما می‌توانید در آن به سطح سوالات آزمون استخدامی مسلط شوید. معمولا در این جزوه مطالبی که در دوره دبیرستان یاد گرفتید دوره می‌شود تا شما برای مطالعه ریاضی عمومی ۲ آماده باشید.

 

برای دانلود جزوه تاریخ تحلیلی صدر اسلام روی لینک کلیک کنید.

 

جزوه ریاضی عمومی ۲

شما بعد از مطالعه جزوه ریاضی عمومی ۱ باید به سراغ جزوه استخدامی بانک کشاورزی ریاضی عمومی ۲ بروید. در این پی‌دی‌اف شما مطالب جدید و پیشرفته‌ای را مطالعه خواهید کرد که برای استخدامی بانک کشاورزی مناسب هستند.

در این جزوه اطلاعات کاملی در مورد مباحث فضای حقیقی n بعدی نگاشت‌های خطی، حجم و دترمینان، خم های هموار، تابع‌های چند متغیری، مجموعه‌های تراز، پیوستگی و حد، توابع ضمنی، قضیه تابع وارون، بهینه‌سازی، انتگرال چندگانه، رویه‌های هموار، آنالیز برداری و غیره صحبت شده است. به طوری که شما با مطالعه آن‌ها می‌توانید به سوالات عمومی ریاضی آزمون استخدامی بانک کشاورزی جواب دهید.

 

جزوه بازاریابی و مدیریت بازار پیشرفته

کسانی که رشته مدیریت خواندن برای موفقیت در آزمون استخدامی بانک کشاورزی می‌توانند جزوه بازاریابی و مدیریت بازار پیشرفته را مطالعه کنند. در این جزوه نظرات دانشمندان بازاریابی در مورد مدیریت بازار و اصول بازاریابی مورد بررسی قرار گرفته است. به طوری که تمام مطالب بازاریابی پیشرفته در آن به صورت طبقه‌بندی و مرتب ذکر شده است. شما با مطالعه آن‌ها می‌توانید خود را برای این آزمون بزرگ آماده کنید.

 

جزوه بازاریابی و مدیریت بازار پیشرفته

 

جزوه پایگاه داده

بانک‌ها، پایگاه‌های داده مختلفی از اطلاعات کاربران خود دارند که باید توسط نیروهای خبره مدیریت شوند. برای همین شما برای موفقیت در این آزمون باید جزوه پایگاه داده را مطالعه کنید. دقت کنید که جزوه پایگاه داده یک جزوه تخصصی مختص دارندگان مدرک دانشگاهی مهندسی کامپیوتر است.

در این جزوه اطلاعات کاملی در مورد مدل‌های داده‌ای، زبان SQL، تراکنش‌ها، تحلیل‌های داده‌ای و بسیاری از موارد دیگر است. لذا شما با مطالعه آن می‌توانید خود را برای آزمون استخدامی بانک کشاورزی آماده کنید.

 

جهت دانلود کتاب اندیشه اسلامی 1 روی لینک کلیک کنید.

 

سوالات متداول

رشته‌های مورد نیاز آزمون استخدامی بانک کشاورزی کدام هستند؟

لیست رشته‌های مورد نیاز بانک کشاورزی هر ساله مطابق با نیاز ارگان فرق می‌کند؛ اما به صورت کلی این ارگان از میان رشته‌های آمار، بانکداری، حسابداری، علوم اقتصادی و اقتصاد، مدیریت عمومی، مدیریت امور بانکی، مدیریت بیمه، مدیریت بازرگانی، مدیریت منابع انسانی، مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار و سخت‌افزار، مهندسی فناوری اطلاعات، حقوق بین‌الملل، ثبت‌اسناد، املاک و غیره نیرو جذب می‌کند.

 

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت‌نام در آزمون استخدامی بانک کشاورزی چیست؟

شرایط عمومی و اختصاصی استخدامی بانک کشاورزی هر ساله در دفترچه راهنمای آن ثبت می‌شود.

 

ملاک قبولی داوطلبان در آزمون استخدامی بانک کشاورزی چیست؟

شما برای قبولی در این استخدام باید شرایط عمومی و اختصاصی ثبت‌نام را داشته باشید. بعد از آن لازم است نمره قبولی را در آزمون کتبی، عملی و معاینه پزشکی کسب کنید.

امتیاز محصول

ادامه مطلب