بازدید: 302 بازدید
جزوه استخدامی بانک

بانک‌ها یکی از مهم‌ترین موسسات مالی کشور هستند که برای تامین نیروی انسانی خود آزمون استخدامی برگزار می‌کنند. داوطلبان واجد شرایط برای شرکت در این آزمون باید نمونه سوالات و جزوه استخدامی بانک را دانلود کنند تا بتوانند در آزمون استخدامی قبول شوند. در حال حاضر جزوه استخدامی بانک‌های زیادی وجود دارند که شما به هنگام خرید آن‌ها باید به نکاتی دقت کنید و آن‌ها را ملاک قرار دهید.

محصول پیشنهادی

دانلود جزوه پایگاه داده

۱۰,۰۰۰ تومانخرید محصول

آزمون استخدامی بانک 

همان گونه که در بالا بیان کردیم بانک‌ها برای تامین نیروی انسانی خود در بخش‌های مختلف از داوطلبان واجد شرایط نیروی جدید استخدام می‌کنند. هر کدام از این بانک‌ها طی فرایندی آگهی‌ آزمون استخدامی خود را منتشر کرده و مطابق با آن آزمون خود را برگزار می‌کنند. لذا هر کدام از این بانک‌ها شرایط و مراحل آزمون جداگانه و خاصی دارند.

اما همه این بانک‌ها به صورت کلی مراحل آزمون کتبی، عملی و معاینه پزشکی دارند. لذا شما باید مطابق با آن‌ها و دفترچه راهنما در آزمون استخدامی بانک‌ها شرکت کنید.

جهت دانلود جزوه اندیشه اسلامی 2 روی لینک کلیک کنید.

آزمون استخدامی بانک

محصول پیشنهادی

دانلود جزوه دانش علوم بانکی

۱۰,۰۰۰ تومانخرید محصول

اهمیت دانلود جزوه استخدامی بانک‌ها

اگر شما تمام شرایط استخدامی در بانک‌ها را داشته باشید و قصد شرکت در این آزمون‌ها را دارید. باید به سایت رسمی اعلام شده در دفترچه راهنمای آن مراجعه کرده و فرایند ثبت‌نام را مطابق با دستورات آن انجام دهید. برای ثبت‌نام در آزمون استخدامی بانک‌ها به مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی و یک قطعه عکس نیاز دارید. حال اگر شما نیاز به مدارک بیشتری داشته باشید آن را در دفترچه آزمون استخدامی بانک‌ها اعلام خواهند کرد.

معمولا در دفترچه راهنمایی استخدامی بانک‌ها اطلاعاتی در مورد شرایط سنی، شرایط معدل و سایر شروط وجود دارد. به طوری که شما مطابق با آن‌ها می‌توانید اقدام به ثبت‌نام در آزمون استخدامی بانک‌ها کنید. معمولا در دفترچه راهنمای استخدامی بانک‌ها منابع آزمون نیز ذکر شده است که شما مطابق با عنوان شغلی که در آن داوطلب شدید باید این منابع آزمون را مطالعه کنید.

منابع آزمون استخدامی بانک‌ها به صورت عمومی و اختصاصی منتشر می‌شوند. همان گونه که می‌دانید منابع آزمون استخدامی عمومی بین تمام داوطلبان شغل‌های مختلف یکسان است؛ اما کسانی که در شغل‌های خاصی داوطلب هستند باید منابع آزمون اختصاصی خود را مطالعه کنند.

برای دانلود جزوه آیین زندگی اخلاق کاربردی روی لینک کلیک کنید.

برای این که شما بتوانید به مراحل بعدی آزمون صعود کنید باید این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارید. برای همین لازم است منابع آزمون استخدامی خود را به خوبی مطالعه کرده و برای آن آماده شوید. برای موفقیت در این بخش لازم است حتما جزوه استخدامی بانک را دریافت کنید. مراکز برگزار کننده آزمون استخدامی بانک‌ها برای این که داوطلبان آمادگی بیشتری برای شرکت در آزمون داشته باشند برای آن‌ها جزوه استخدامی بانک ارائه می‌دهند. لذا شما با مطالعه آن‌ها می‌توانید در آزمون استخدامی موفق شوید.

 

منابع آزمون استخدامی بانک‌ها

همان گونه که در بالا اشاره کردیم شما برای این که بتوانید در آزمون استخدامی بانک‌ها قبول شوید، باید جزوه استخدامی بانک مدنظر خود را دانلود کنید. معمولا این اطلاعات در دفترچه راهنمای آن ثبت شده است که شما می‌توانید مطابق با آن‌ها جزوه استخدامی بانک مدنظر خود را دریافت کنید. دقت نمایید که جزوه هر کدام از بانک‌ها با بانک‌های دیگر متفاوت است؛ بنابراین شما مطابق با بانک مدنظر خود جزوه آن را دانلود کنید.

 

منابع آزمون استخدامی بانک‌ها

 

با توجه به این که احتمال تغییر در منابع آزمون بانک‌ها برای هر آزمون استخدامی وجود دارد؛ اما در اکثر مواقع این منابع یکسان هستند. حال در ادامه به عنوان مثال به منابع عمومی آزمون بانک ملی ایران اشاره می‌کنیم که شما مطابق با آن می‌توانید جزوه استخدامی بانک ملی را دریافت نمایید.

  • کتاب معارف اسلامی (سایر مذاهب اسلامی کتابی جداگانه)
  • کتاب ریاضی و آمار مقدماتی
  • کتاب زبان و ادبیات فارسی
  • کتاب فناوری اطلاعات
  • زبان انگلیسی عمومی
  • کتاب اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
  • هوش و توانمندی‌های عمومی
  • مهارت‌های هفتگانه

جهت دانلود جزوه دانش خانواده و جمعیت روی لینک کلیک کنید.

دانلود جزوه استخدامی بانک‌ها

شما برای این که بتوانید در آزمون استخدامی بانک مدنظر خود قبول شوید باید جزوه آن را دانلود نمایید. با توجه به این که شما برای دانلود جزوه استخدامی بانک‌ها باید آن‌ها را از سایت‌های مختلفی دریافت کنید. این جزوات در حال حاضر در سایت ایران جزوه نیز به عنوان یکی از سایت‌های مرجع در زمینه ارائه انواع جزوه استخدامی بانک‌ها وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را با قیمت بسیار ارزانی دانلود نمایید. حال اگر شما به غیر از جزواتی که در بخش فروشگاه سایت وجود دارد به دنبال دریافت جزوه استخدامی بانک خاصی هستید می‌توانید آن را با بخش پشتیبان آنلاین سایت در میان بگذارید تا آن‌ها راهنمایی‌های لازم را برای شما مطرح کنند. حال در ادامه به چند مورد از جزوه استخدامی بانک‌ها در سایت ایران جزوه را بیان می‌کنیم.

 

جزوه آشنایی با قانون اساسی

یکی از جزوه‌هایی که شما برای موفقیت در آزمون استخدامی بانک‌ها باید مطالعه کنید، جزوه آشنایی با قانون اساسی است. این جزوه یکی از جزوه‌های عمومی در آزمون‌های استخدامی است که تمام داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی تمام بانک‌ها باید آن را دانلود و مطالعه کنند. شما با دانلود و مطالعه این جزوه استخدامی بانک می‌توانید با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران آشنا شوید.

 

جزوه ریاضی عمومی ۱

یکی از جزواتی که داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی بانک‌ها باید دانلود کنند، جزوه ریاضی عمومی یک است؛ زیرا همان گونه که می‌دانید تسلط به ریاضیات یکی از بخش‌های لازم برای موفقیت در آزمون استخدامی بانک‌ها است؛ زیرا بانک‌ها یکی از بزرگترین موسسات مالی هستند که شما باید در آن به ریاضیات و محاسبات مالی مسلط باشید.

برای همین سایت ایران جزوه در قالب یک پی دی اف ریاضی عمومی یک را به زبان ساده برای تمام داوطلبان با هر رده تحصیلی بیان کرده است. شما با دانلود آن‌ها می‌توانید خود را برای موفقیت در این آزمون آماده کنید.

 

جزوه ریاضی عمومی ۱

 

جزوه معماری کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر

همان گونه که می‌دانید یکی از عنوان‌های شغلی که برای استخدامی بانک‌ها نیروی زیادی لازم دارد، شبکه کامپیوتری است؛ زیرا در بانک‌ها باید افرادی به شبکه کامپیوتری و امنیت مسلط هستند، استخدام شوند. لذا شما برای موفقیت در این آزمون باید جزوه استخدامی بانک معماری کامپیوتر را دانلود کنید. در حال حاضر در سایت ایران جزوه، جزوه استخدامی بانک آن وجود دارد. لذا شما با دانلود آن می‌توانید خیلی راحت به مباحث آن مسلط شوید.

 

جهت دانلود جزوه تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی روی لینک کلیک کنید.

 

سوالات متداول

چگونه در بانک‌ها استخدام شویم؟

شما برای این که در بانک‌ها استخدام شوید می‌توانید از طریق شرکت در آزمون یا با فرم دعوت به همکاری در آن‌ها مشغول به کار شوید که هرکدام از آن‌ها شرایط و مراحل جداگانه‌ای دارند.

 

آیا جزوه استخدامی بانک‌های مختلف کشور یکسان است؟

خیر؛ هر کدام از بانک‌ها برای خود جزوه عمومی و اختصاصی جداگانه‌ای دارند که شما می‌توانید جزوه عمومی را برای همه بانک‌ها به صورت یکسان دانلود و مطالعه کنید.

 

مراحل استخدام در بانک‌ها چگونه است؟

مراحل استخدامی در هر کدام بانک‌ها کاملا متفاوت است و ممکن است هر کدام از آن‌ها شرایط و مراحل جداگانه‌ای را در نظر بگیرند؛ اما دقت کنید که همه آن‌ها آزمون کتبی، آزمون عملی و معاینه پزشکی دارند.

امتیاز محصول

ادامه مطلب