بازدید: 207 بازدید
جزوه استخدامی بانک شهر

بانک شهر به عنوان یکی از بانک‌های کشور برای تامین نیروی انسانی خود از میان افراد واجد شرایط نیرو جذب می‌کند. شما برای موفقیت در آزمون استخدامی این بانک باید جزوه استخدامی بانک شهر را دریافت کنید. دانلود جزوه استخدامی بانک شهر نیاز به کسب اطلاعاتی در مورد محتوای آن و منابع آزمونی دارد تا شما بتوانید در آن موفق شوید.

 

آزمون استخدامی بانک شهر

بانک شهر برای استخدام نیروی انسانی مورد نیاز خود هر ساله مطابق با آن آزمون استخدامی برگزار می‌کند و در آن افراد مختلفی را در عنوان‌های شغلی متفاوت جذب می‌کند. کسانی که قصد دارند در این آزمون شرکت کنند با رعایت کردن تمام شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای آن می‌توانند در آزمون ثبت‌نام کنند.

شما برای این که در این بانک استخدام شوید علاوه بر آزمون کتبی باید در آزمون عملی و معاینه پزشکی نیز قبول شوید؛ بنابراین لازم است شما مراحل مختلف آن را مدنظر قرار دهید و مطابق با معیارهای این آزمون در آن شرکت کنید. شما برای قبولی در آزمون استخدامی بانک شهر باید از قبل خود را برای این آزمون آماده کنید و منابع مطالعاتی و جزوه استخدامی بانک شهر را دانلود و مطالعه نمایید.

 

جهت دانلود کتاب دانش خانواده و جمعیت روی لینک کلیک کنید.

 

در حال حاضر اطلاعیه‌ای در مورد آزمون استخدامی بانک شهر منتشر نشده است؛ اما شما با دانلود و دریافت جزوه استخدامی بانک شهر می‌توانید خود را برای این آزمون آماده کنید؛ زیرا بعد از آن که زمان ثبت‌نام آزمون استخدامی بانک شهر آغاز شد مدت زمان کمی وجود دارد تا شما خود را برای آزمون آماده کنید. لذا در این خصوص می‌توانید از قبل خود را برای موفقیت در این آزمون آماده نمایید.

 

آزمون استخدامی بانک شهر

 

منابع سوالات آزمون استخدامی بانک شهر

هر ساله داوطلبان زیادی وجود دارند که با مطالعه کتاب و منابع مختلف باز هم در آزمون استخدامی بانک شهر قبول نمی‌شوند. معمولا در این حالت آن‌ها به دنبال دریافت جزوه استخدامی بانک شهر نبودند و اطلاعات دقیقی در مورد منابع و جزوه استخدامی بانک شهر نداشتند. لذا آن‌ها برای این که در این آزمون بعدی موفق شوند حتما باید جزوه اصلی آزمون استخدامی بانک شهر را مطالعه نمایند.

برای این که بدانید در جزوه بانک شهر چه منابعی وجود داشته باشد باید بدانید که در آزمون استخدامی آن از چه چیزهایی سوال مطرح می‌شود. به همین دلیل در ادامه مواد آزمون بانک شهر را مشخص می‌کنیم.

مواد آزمون بانک شهر
احکام و معارف اسلامی
اطلاعات عمومی
قانون اساسی
زبان و ادبیات فارسی
ریاضی و آمار
فناوری اطلاعات
زبان انگلیسی
هوش و استعداد تحصیلی

برای منابع آزمونی بالا کتاب‌های خاصی معرفی نشده است و شما در واقع به صورت دقیق نمی‌دانید که برای کسب نمره قبولی در آزمون باید کدام کتاب‌ها را مطالعه کنید. لذا این کار می‌تواند مشکل بزرگی را برای داوطلبان شرکت در آزمون ایجاد کند.

 

برای دانلود کتاب درامدی تحلیلی بر انقلاب اسلامی ایران روی لینک کلیک کنید.

 

دانلود جزوه استخدامی بانک شهر

همان طور که در بالا بیان کردیم در حال حاضر کتاب خاصی به عنوان منبع سوالات آزمون استخدامی بانک شهر معرفی نشده است و برای همین داوطلبان نمی‌دانند برای موفقیت در آزمون کدام کتاب‌ها را مطالعه کنند. با این حال ایران جزوه با توجه به سوالاتی که در آزمون‌های سال‌های گذشته بانک شهر مطرح شده است آن‌ها را بررسی کرده و مطابق با آن جزوه استخدامی بانک شهر را تدوین می‌کند.

بنابراین شما با خرید و دانلود این جزوه‌ها می‌توانید در آزمون استخدامی بانک شهر نمره قبولی را دریافت کنید. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه چند مورد از این جزوه استخدامی بانک شهر را بیان خواهیم کرد.

 

جزوه آشنایی با قانون اساسی

قانون اساسی یکی از مهم‌ترین جزوه‌هایی است که شما باید علاوه بر بانک شهر در سایر آزمون‌های استخدامی مطالعه کنید و به آن مسلط باشید. در واقع شما با دانلود و خرید این جزوه می‌توانید خود را برای تمام آزمون‌های استخدامی در کشور آماده کنید. شما با مطالعه این جزوه می‌توانید نمره قبولی بیشتری را بگیرید؛ زیرا مطالبی که در این جزوه ذکر شده است کاملا ساده و روان نوشته شدند. لذا شما می‌توانید خیلی سریع به اصل مطالب و مباحث آن مسلط شوید.

 

جزوه آشنایی با قانون اساسی

 

جزوه دانش علوم بانکی

یکی از جزوه استخدامی بانک شهر، جزوه دانش علوم بانکی است که شما با مطالعه آن‌ها می‌توانید به دانش و علم بانکی رایج در تمام بانک‌ها مسلط شوید. در واقع این جزوه یک جزوه ضروری برای تمام کسانی است که می‌خواهند در بانک شهر یا سایر بانک‌ها استخدام شوند. تمام مطالب این جزوه به صورت طبقه‌بندی ارائه شده است و در آن شما بانکداری داخلی و خارجی را مطالعه خواهید کرد.

برای دانلود کتاب آن سوی مرگ روی لینک کلیک کنید.

در این جزوه مطالب زیادی در ۲۵۵ صفحه ذکر شده است که شما با مطالعه آن‌ها می‌توانید موفقیت خود در آزمون استخدامی بانک شهر را بالا ببرید. حال در ادامه در مورد مباحث این جزوه صحبت خواهیم کرد.

 • پول و بانک
 • تاریخچه بانکداری در جهان و ایران
 • بانکداری بدون ربا
 • تحولات بانکداری در ایران در ۵۰ ساله اخیر
 • حسابداری بانک‌ها و صندوق‌های وابسته به آن شامل صندوق‌های  اجاره‌ای
 • انواع سپرده‌ها و مباحث مربوط به آن
 • چک و قانون‌های مربوط به آن
 • اوراق مشارکت
 • وکالت‌نامه‌ها
 • حساب مرکز
 • حواله‌ها
 • اوراق و اسناد تجاری
 • اموال منقوله

 

لیست مشاغل استخدامی بانک شهر

بانک شهر رشته‌های مختلفی را برای ثبت‌نام در آزمون استخدامی قبول می‌کند که باید آن‌ها در شغل‌های زیر جذب شوند. شما برای ثبت‌نام در این آزمون باید مدرک دانشگاهی مرتبط با رشته‌های مجاز و عنوان‌های شغلی زیر داشته باشید. در حال حاضر بانک شهر هر ساله از میان دارندگان مدرک کارشناسی دانشگاهی در عنوان‌های شغلی زیر نیرو جذب می‌کند.

 • بانکدار امور مالی
 • بانکدار امور حقوقی
 • بانکدار امور کامپیوتر
 • بانکدار امور آمار
 • بانکدار امور ساختمان
 • بانکدار امور برق
 • بانکدار امور مکانیک

هر کدام از این عنوان‌های شغلی منابع آزمون اختصاصی نیز دارند که در دفترچه راهنمای آن عنوان شده است.

 

جهت دانلود کتاب آموزش قرائت قرآن کریم هیئت محققین روی لینک کلیک کنید.

 

سوالات متداول

شرایط سنی شرکت در استخدامی بانک شهر چقدر است؟

شما با حداکثر سن ۳۰ سال می‌توانید در آزمون استخدامی بانک شهر ثبت‌نام کنید. البته این شرایط سنی می‌تواند در هر دوره متفاوت باشد.

 

آیا استخدام بانک شهر هر ساله در تمام شهرهای کشور برگزار می‌شود؟

برگزاری آزمون استخدامی بانک شهر بستگی به نیروی انسانی مورد نیاز آن در شهرهای مختلف کشور دارد. لذا به صورت دقیق نمی‌توان در مورد آن احضار نظر کرد.

 

برای ثبت‌نام در آزمون استخدامی بانک شهر به کجا مراجعه کنیم؟

شما برای ثبت‌نام در آزمون استخدامی آن باید به سایت رسمی این بانک به لینک https://www.shahr-bank.ir مراجعه کنید.

امتیاز محصول

ادامه مطلب