بازدید: 215 بازدید
جزوه استخدامی بانک ملت

بانک ملت به عنوان یکی از بانک‌های بزرگ کشور برای جذب نیروی مورد نیاز خود در سراسر کشور آزمون استخدامی برگزار می‌کند. برای موفقیت در این آزمون‌ لازم است جزوه استخدامی بانک ملت را دانلود کنید. باید در این جزوه اطلاعات کامل و مورد نیاز تمام داوطلبان با رشته‌های تحصیلی مختلف برای عنوان‌های شغلی متفاوت وجود داشته باشد. از آن جا که انتخاب جزوه آزمون استخدامی بانک ملت تاثیر زیادی در موفقیت داوطلبان دارد. لذا در ادامه در مورد آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

 

آزمون استخدامی بانک ملت

بانک ملت به عنوان یکی از بانک‌های ایرانی از طریق برگزاری آزمون استخدامی کارکنان خود را جذب می‌کند. داوطلبان شرکت در این آزمون به دنبال موفقیت در این آزمون هستند تا بتوانند به عنوان نیروی رسمی بانک ملت در کشور مشغول به کار شوند. آن‌ها برای موفقیت در این آزمون باید کتاب و جزوه استخدامی بانک ملت را داشته باشند. شما برای این که بتوانید جزوه آزمون استخدامی بانک ملت را دانلود کنید باید در مورد مواد آزمونی اطلاعات داشته باشید که در دفترچه استخدامی آن اطلاعات کاملی ذکر شده است؛ بنابراین شما قبل از دانلود جزوه استخدامی بانک ملت آن را به خوبی مطالعه و سپس دانلود نمایید.

جهت دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام روی لینک کلیک کنید.

برای موفقیت در آزمون استخدامی بانک ملت کتاب‌های زیادی وجود دارد که شما برای مطالعه دقیق آن‌ها نیاز به زمان بیشتری دارید؛ اما با مطالعه جزوه آزمون استخدامی بانک ملت می‌توانید در مدت زمان اندکی به مطالب مهم و اساسی آزمون استخدامی مسلط شوید. معمولا در جزوه استخدامی بانک ملت اطلاعات کامل و جامعی در مورد آزمون استخدامی نوشته شده است که شما می‌توانید با صرف زمان اندکی آن‌ها را مطالعه کنید. معمولا هر ساله در آزمون استخدامی بانک ملت سوالاتی مشابه با مباحث یکسان مطرح می‌شود که بر اساس آن‌ها جزوه آزمون استخدامی بانک ملت تدوین شده است. لذا دریافت و مطالعه این جزوه‌ها می‌تواند راه‌حل خوبی برای شما باشد.

 

آزمون استخدامی بانک ملت

 

مواد آزمون استخدامی بانک ملت

همان طور که در بالا بیان کردیم برای این که شما بدانید چه جزوه‌هایی را برای موفقیت در آزمون استخدامی بانک ملت دانلود کنید باید در ابتدا بدانید در این آزمون در چه زمینه‌هایی سوال مطرح می‌شود. معمولا مواد آزمونی هر ساله در دفترچه استخدامی آن اعلام می‌شود که شما با دانلود آن‌ها می‌توانید اطلاعات دقیقی را به دست بیاورید. حال این مواد آزمونی معمولا در تمام آزمون‌ها یکسان هستند. برای همین در ادامه این منابع آزمون استخدامی بانک ملت را برای داوطلبان آن بیان می‌کنیم تا شما مطابق با آن جزوه استخدامی خود را دانلود کنید.

 

دروس عمومی آزمون استخدامی بانک ملت

  •  هوش و استعداد
  • ادبیات و آیین نگارش
  • زبان انگلیسی
  • اطلاعات عمومی کامپیوتر

 

دروس اختصاصی آزمون استخدامی بانک ملت

مواد امتحانی آزمون استخدامی بانک ملت ردیف شغلی بانکدار
کارشناسیدانش علوم بانکی
بازارهای مالی و سرمایه
ریاضیات و آمار
مباحث بازاریابی
کارشناسی ارشددانش علوم بانکی
آشنایی با مسائل روز اقتصاد
دانش مسائل روز مدیریت

جهت دانلود کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی روی لینک کلیک کنید.

مواد امتحانی آزمون استخدامی بانک ملت  ردیف شغلی کاردان حقوق
کارشناسی و کارشناسی ارشدحقوق مدنی
آیین دادرسی مدنی
حقوق تجارت
آیین دادرسی کیفری
مواد امتحانی آزمون استخدامی بانک ملت ردیف شغلی کاردان آی تی
کارشناسی و کارشناسی ارشدپایگاه داده
مهندسی نرم‌افزار
سیستم‌عامل
امنیت داده
معماری کامپیوتر
شبکه کامپیوتری
مواد امتحانی آزمون استخدامی بانک ملت ردیف شغلی کاردان حوزه ساختمان
 رشته عمراناستاتیک
 تحلیل سازه
مقاومت مصالح
بتن
فولاد
زلزله
متره و برآورد
اصول و مدیریت ساختمان
رشته معماریدرک عمومی معماری نظری
مبانی بازسازی پس از سانحه
تاریخ معماری
درک عمومی معماری
دروس فنی ساختمان
رشته مکانیکمکانیک سیالات
مقاومت مصالح
انتقال حرارت
ترمودینامیک
استاک
دینامیک و ارتعاشات
رشته برقمدار الکتریکی
الکترونیک
کنترل سیستم‌های خطی
ابزار دقیق
ماشین‌های الکتریکی
تجزیه و تحلیل سیستم

 

دروس اختصاصی آزمون استخدامی بانک ملت

 

محصول پیشنهادی

دانلود کتاب ملت عشق الیف شافاک

۱۰,۰۰۰ تومانخرید محصول

دانلود جزوه استخدامی بانک ملت

در بالا در مورد مواد و منابع آزمونی جذب نیروی انسانی بانک ملت آشنا شدید و متوجه شدید که به هنگام دانلود جزوه آزمون جذب نیروی انسانی بانک ملت چه مطالبی را دریافت نمایید. برای دانلود جزوه آزمون عمومی و اختصاصی بانک ملت شما می‌توانید به بخش فروشگاه سایت ایران جزوه مراجعه نمایید تا در آن جا انواع کتاب‌ها و جزوه‌های استخدامی بانک ملت را دانلود نمایید.

برای دانلود کتاب فارسی عمومی پیام نور روی لینک کلیک کنید.

هر کدام از جزوه‌ها در قالب پی‌دی‌اف هستند. قیمت هر کدام از این پی‌دی‌اف‌ها بسیار ارزان است که شما با پرداخت هزینه آن‌ها می‌توانید در همان لحظه آن‌ها را دانلود نمایید. برای این که بدانید در محتوای هر کدام از پی‌دی‌اف‌ها چه مطالبی نوشته شده است توضیحاتی در مورد آن ذکر شده است. شما بعد از مطالعه آن‌ها می‌توانید اقدام به خرید و دانلود آن‌ها کنید. حال اگر هر گونه سوالی در مورد پی‌دی‌اف‌ها و سایر موارد دارید می‌توانید با پشتیبان آنلاین آن صحبت نمایید.

 

نحوه مطالعه صحیح جزوه استخدامی بانک ملت

  • برای این که در آزمون استخدامی بانک ملت قبول شوید در ابتدا روی دروسی که ضریب بالایی در آزمون دارند، تمرکز کنید.
  • وقتی جزوه آزمون استخدامی بانک ملت را مطالعه می‌کنید، نکاتی که برای شما مهم هستند را در کنار و حاشیه جزوه یادداشت نمایید.
  • برای این که مطالب در ذهن شما ماندگار شوند باید آن‌ها را مرور کنید؛ زیرا در غیر این صورت مطالب فرار خواهند بود.
  • یکی از روش‌های افزایش شانس موفقیت در آزمون استخدامی بانک ملت استفاده از نمونه سوالات و تست‌زدن است. به هنگام تست زدن تمام موارد مانند سرعت، دقت، تمرکز و غیره را مورد بررسی قرار دهید.
  • به هنگام مطالعه جزوه بانک ملت سعی کنید درک درستی از مطالب داشته باشید و سعی نمایید مطالب را متوجه شوید. در غیر این صورت امکان موفقیت در آزمون برای شما کم خواهد بود.
  • سعی کنید در حین درس خواندن زمان خود را مدیریت کنید و به استراحت و تغذیه خود ارزش قائل شوید.

سوالات متداول

مواد آزمونی استخدامی بانک ملت چگونه تعیین می‌شود؟

این مواد آزمونی بر اساس عنوان شغلی تعیین می‌شود که در آن رشته و مدرک تحصیلی داوطلبان نیز موثر است.

 

زمان ثبت‌نام در آزمون استخدامی بانک ملت کی است؟

زمان ثبت‌نام در آزمون استخدامی بانک ملت توسط سایت رسمی این ارگان منتشر می‌شود که شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن می‌توانید به سایت رسمی بانک ملت مراجعه نمایید.

 

چگونه جزوه استخدامی بانک ملت را دانلود کنیم؟

شما برای دانلود جزوه و نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملت می‌توانید به بخش فروشگاه ایران جزوه مراجعه کنید تا در آن جا بتوانید آن‌ها را دانلود نمایید.

امتیاز محصول

ادامه مطلب