بازدید: 159 بازدید
جزوه استخدامی پرستاری

آزمون استخدامی پرستاری یکی از آزمون‌های بزرگ و مهم کشور است که افراد زیادی در آن شرکت می‌کنند. شما به عنوان یکی از داوطلبان این آزمون باید کتاب و جزوه استخدامی پرستاری را دانلود کنید تا نکات مهم آزمون را پیدا کنید. در این جزوه استخدامی پرستاری درسنامه و جزوات تالیفی قرار دارد که شما می‌توانید از آن‌ها برای موفقیت در این آزمون استفاده کنید.

قبل از دانلود جزوه استخدامی پرستاری باید در مورد منابع آزمون استخدامی پرستاری و درصد سهم هر کدام از دروس عمومی و تخصصی اطلاعاتی را کسب نمایید تا بتوانید بهترین منابع را دانلود نمایید.

 

رشته پرستاری چیست؟

رشته پرستاری یکی از مهم‌ترین رشته‌های علوم پزشکی است که شما می‌توانید در آن کارهای مرتبط با آموزش و آماده‌سازی، مراقبت و پرستاری بیماران را یاد بگیرید. در واقع شما در این رشته در مورد مباحث مختلفی مانند مراقبت و پیشگیری از بیماری‌ها، تشخیص و درمان بیماری‌ها، بهداشت عمومی و بهداشت اجتماعی، پرستاری در بخش‌های مختلف مانند بخش‌های داخلی، جراحی، مادران و نوزادان، کودکان و بخش‌های ویژه، مدیریت پرستاری و روان پرستاری یاد خواهید گرفت.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزوه استخدامی بهورزی روی لینک کلیک کنید.

 

در این رشته دانشجویان با مباحث علمی و حرفه‌ای پرستاری آشنا می‌شوند و مهارت‌های لازم را برای مراقبت از بیماران در بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی، کلینیک‌ها، مدارس و بخش‌های مختلف سیستم بهداشتی کسب می‌کنند. این دسته از دانشجویان بعد از آن که از دانشگاه فارغ‌التحصیل شدند می‌توانند به راحتی در بیمارستان‌ها و بخش‌های دولتی و خصوصی مشغول به کار شوند. در حال حاضر هر ساله آزمون استخدامی پرستاری در کشور برگزار می‌شود و تعداد نیروی زیادی را استخدام می‌کند. به طوری که شما با مطالعه جزوه استخدامی پرستاری می‌توانید به راحتی در این آزمون قبول شوید.

 

رشته پرستاری چیست

 

 

منابع آزمون استخدامی پرستاری + تخصصی و عمومی

شما در این آزمون استخدامی باید به دو دسته از سوالات جواب دهید. سوالات اول شامل سوالات عمومی هستند که باید برای آن‌ها آخرین جزوه استخدامی پرستاری را مطالعه کنید. در این بخش شما باید برای منابع آزمونی مختلف خود جزوه دانلود کنید. حال در ادامه این منابع آزمون عمومی پرستاری را بیان می‌کنیم.

 

منابع عمومی آزمون استخدامی پرستاری

  • معارف اسلامی: در این بخش شما اصول معارف لازم برخورد با بیماران را یاد خواهید گرفت و با حقوق بیماران و مسائل اخلاقی آن‌ها به عنوان یک پرستار آشنا خواهید شد.
  •  زبان انگلیسی عمومی: در این بخش شما اطلاعاتی را در مورد مباحث زبان انگلیسی، گرامر، مهارت‌های نوشتاری و شفاهی و اصطلاحات کلیدی مربوط به حوزه پرستاری را یاد خواهید گرفت.
  • ریاضی و آمار مقدماتی: پرستارها برای قبولی در آزمون استخدامی باید اطلاعاتی را در مورد ریاضی و آمار مقدماتی یاد داشته باشند. آن‌ها باید به مباحث ریاضیات ابتدایی و آمار مقدماتی مسلط باشند تا بتوانند داده‌ها و اطلاعات در حوزه پرستاری را تجزیه و تحلیل کنند.
  • فناوری اطلاعات مهارت‌های هفت‌گانه (ICDL): این بخش از منابع عمومی آزمون استخدامی پرستاری شما در مورد فناوری اطلاعات، کامپیوتر و نرم‌افزارها اطلاعاتی را کسب خواهید کرد.
  •  زبان و ادبیات فارسی: یکی از منابع عمومی آزمون استخدامی پرستاری زبان و ادبیات فارسی است که شما باید در آن مهارت‌های نوشتاری و شفاهی خود را تقویت کنید.
  • هوش و توانمندی‌های ذهنی: در آزمون استخدامی پرستاری شما مباحثی تحت عنوان هوش و توانمندی ذهنی ر خواهید داشت که در آن قادر باشید مسائل مختلف ذهنی و هوشی را حل کنید.
  •  اطلاعات سیاسی، اجتماعی و قانونی: این مبحث نیز یکی از مباحث مهم استخدامی آزمون جزوه استخدامی پرستاری است که شما باید آن را دانلود کنید. در این بخش شما اطلاعاتی را مرتبط با سیاست، اجتماع و قانون یاد خواهید گرفت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانلود کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی روی لینک کلیک کنید.

 

منابع آزمون تخصصی استخدامی پرستاری

به غیر از موارد بالا شما باید منابع دیگری را تحت عنوان منابع تخصصی جهت قبولی در این آزمون استخدامی مطالعه کنید. این منابع در حال حاضر به شکل زیر هستند:

مادران و نوزادان – کودکان، بهداشت جامعه و روان پرستاری، بخش‌های ویژه و مدیریت پرستاری و داخلی جراحی

 

دانلود جزوه استخدامی پرستاری عمومی و تخصصی

دانلود جزوه استخدامی پرستاری یکی از مهم‌ترین بخش قبولی در آزمون استخدامی است که باید به آن بپردازید. با توجه به این که در حال حاضر کتاب‌ها و جزوه‌های مختلفی در اینترنت جهت موفقیت در آزمون استخدامی پرستاری وجود دارند؛ اما شما قبل از دانلود باید به محتویات آن‌ها و اطلاعاتی که در جزوه قرار دارد، تحقیق کنید. به همین دلیل لازم است آن‌ها را از سایت‌های معتبری خریداری نمایید.

سایت ایران جزوه به عنوان یکی از سایت‌های فعال در زمینه ارائه کتاب و جزوات استخدامی قادر است منابع عمومی و تخصصی آزمون استخدامی پرستاری را برای شما فراهم کند. حال در ادامه به چند مورد از جزوه استخدامی پرستاری اشاره می‌کنیم که شما می‌توانید آن‌ها را دانلود نمایید.

دانلود کتاب معارف اسلامی 1 سعیدی مهر و دیوانی

کتاب معارف اسلامی 2 علیرضا امینی و محسن جوادی رایگان

دانلود جزوه خلاصه کتاب آشنایی با قانون اساسی دانشکده حقوق

 

دانلود جزوه استخدامی پرستاری عمومی و تخصصی

 

 

شرط قبولی در آزمون استخدامی پرستاری

با توجه به این که ظرفیت پذیرش آزمون استخدامی پرستاری بسیار بالا است. لذا شما با کمی تلاش می‌توانید در آن قبول شوید. شما برای قبولی در آزمون استخدامی پرستاری باید حداقل نمره 50 درصد را به دست بیاورید. در واقع شما با کسب نمره 50 درصد می‌توانید در ادامه فرایند استخدامی پرستاری شرکت کنید.

شما برای موفقیت در آزمون می‌توانید از کسانی که در سال‌های گذشته در آزمون پرستاری قبول شدند، کمک بگیرید. آن‌ها می‌توانند راهنمایی‌های جامعی را به شما ارائه دهند. همچنین می‌توانید با بخش مشاوره ایران جزوه صحبت کنید تا تمام تجربیات و دانش لازم را برای موفقیت در این آزمون در اختیار شما قرار دهند. همچنین اگر به دنبال دریافت جزوه استخدامی خاصی هستید می‌توانید با آن‌ها اعلام کنید تا برای شما فراهم کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانلود کتاب فارسی عمومی پیام نور روی لینک کلیک کنید.

 

سوالات متداول

بهترین جزوه استخدامی پرستاری کدام است؟

انتخاب بهترین جزوه استخدامی نیاز به کسب اطلاعات در مورد محتویات آن دارد. به طوری که شما قبل از دانلود این جزوه‌ها در مورد محتویات این ها تحقیق کنید و بدانید که این جزوه توسط چه افرادی گرد آوری شده است.

 

 منابع عمومی و تخصصی آزمون استخدامی پرستاری چیست؟

شما برای شرکت در آزمون استخدامی پرستاری باید منابع عمومی معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، ریاضی و آمار مقدماتی، فناوری اطلاعات مهارت‌های هفت‌گانه (ICDL)، زبان و ادبیات فارسی، هوش و توانمندی‌های ذهنی، اطلاعات سیاسی، اجتماعی و قانونی

و منابع تخصصی مادران و نوزادان – کودکان، بهداشت جامعه و روان پرستاری، بخش‌های ویژه و مدیریت پرستاری و داخلی جراحی را مطالعه کنید.

 

شما با کسب حداقل چند نمره‌ای می‌توان در آزمون استخدامی پرستاری قبول شوید؟

شما با کسب حداقل 50 درصد نمره می‌توانید در آزمون استخدامی پرستاری قبول شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

ادامه مطلب