بازدید: 239 بازدید
جزوه استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور

سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور یکی از سازمان‌های دولتی کشور است که هر ساله آزمون استخدامی برگزار می‌کند. این سازمان در حال حاضر از افراد واجد شرایط نیز ثبت‌نام کرده است و قرار است در سال 1403 آزمون استخدامی برگزار کند. شما برای موفقیت در این آزمون باید به منابع و جزوه استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور دسترسی داشته باشید که در این خصوص برای ثبت‌نام کنندگان در آزمون اطلاعاتی را بیان می‌کنیم.

 

آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور 1403

در حال حاضر سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور در سال 1402 آگهی منتشر کرد و در آن از میان افراد واجد شرایط جهت شرکت در آزمون استخدامی دعوت به عمل آورد. در این اطلاعیه زمان ثبت‌نام در آزمون از ۳۰ بهمن تا ۹ اسفند ماه 1402 اعلام شد و قرار است آزمون در ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برگزار شود.

در این آزمون دو عنوان شغلی کارشناس نقشه‌برداری و کارشناس ثبت اسناد و املاک وجود دارد که شما می‌توانید در آن‌ها ثبت‌نام کنید.

 

جهت دانلود جزوه تاریخ تحلیلی صدر اسلام روی لینک کلیک کنید.

 

آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور

 

منابع آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور

شما برای این که بتوانید در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور قبول شوید باید منابع آزمون آن را مطالعه کنید که در دفترچه راهنمای آن ثبت شده است. در حال حاضر در آخرین آزمون استخدامی آن برای داوطلبان عنوان‌های شغلی مختلف، منابع زیر در نظر گرفته‌ شده است.

 

منابع آزمون عمومی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور

 • معارف اسلامی
 • زبان و ادبیات فارسی
 • آشنایی با قوانین و مقررات اداری
 • معلومات عمومی
 • زبان انگلیسی عمومی
 • هوش و توانمندی ذهنی
 • فناوری اطلاعات

 

منابع آزمون تخصصی کارشناس ثبت اسناد و املاک

 • قانون ثبت اسناد و املاک
 • قانون تجارت
 • قانون مدنی
 • قانون دفاتر اسناد رسمی
 • قانون امور حسبی
 • آیین‌نامه اجرای مفاد اسناد رسمی لازم الاجرا

 

منابع آزمون تخصصی کارشناس نقشه‌برداری

 • فتو گرامتری و سنجش از راه دور
 • استفاده از سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی و زیرساخت اطلاعات مکانی
 • کارتوگرافی
 • ژئودزی
 • نقشه‌برداری زمینی

 

 

برای دانلود کتاب اندیشه اسلامی1 روی لینک کلیک کنید.

 

دانلود جزوه استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور

در بالا کلیه منابع آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور را برای سال 1403 بیان کردیم. شما برای موفقیت در آزمون باید جزوه آنها را دانلود نمایید. جهت دانلود جزوه استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور سایت‌های زیادی در اینترنت وجود دارند که جزوه خود را به صورت عمومی و تخصصی دسته‌بندی کرده و در اختیار شما قرار می‌دهند.

در حالی که شما با ورود به سایت ایران جزوه می‌توانید چند مورد از آن‌ها را مشاهده کنید. برای پیدا کردن هر کدام از جزوه منابع عمومی و تخصصی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور می‌توانید در بخش فروشگاه سایت جستجو کرده و از میان نتایج مشخص شده یکی را به دلخواه خود انتخاب نمایید.

حال اگر از میان جزوه‌های استخدامی موجود در سایت ایران جزوه، جزوه مدنظر خود را پیدا نکردید می‌توانید جهت سفارش سازی با کارشناسان پشتیبان سامانه صحبت نمایید. آن‌ها قادر هستند تمام جزوات استخدامی آزمون‌های مختلف سال‌های گذشته را با نکات مهم برای شما ارائه دهند. در جزوه‌های استخدامی این مجموعه تمام نکات آزمون به همراه مثال ذکر شده است. لذا شما با مطالعه آن‌ها می‌توانید به جزییات بیشتری در آزمون خود برسید. کلیه مطالب جزوه آزمون‌های استخدامی ایران جزوه کاملا قابل فهم هستند و هر کسی می‌تواند آنها را مطالعه  کند و یاد بگیرد.

 

دانلود جزوه استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور

 

جزوه استخدامی کارتوگرافی

در حال حاضر در فروشگاه سایت ایران جزوه، جزوه کارتوگرافی وجود دارد که در مورد نقشه‌خوانی برای شما اطلاعات مفیدی را بیان می‌کند. کلیه دانشجویان رشته نقشه‌برداری می‌توانند با مطالعه این جزوه از خواندن کتاب‌های حجیم و بزرگ نقشه‌برداری راحت شوند. این جزوه اطلاعاتی را در مورد نرم‌افزارهای کارتوگرافی برای شما ارائه و نحوه استفاده از آن‌ها آموزش می‌دهد. به طوری که خیلی راحت می‌توانید به نحوه کاربرد آن‌ها پی ببرید.

 

جزوه استخدامی قانون اساسی

شما برای این که بتوانید در ادارات سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور مشغول به کار شوید باید در مورد قوانین اداری کشور آشنایی داشته باشید. برای همین لازم است جزوه قانون اساسی را از سایت ایران جزوه دانلود کرده و آن را مطالعه کنید.

در این جزوه اطلاعات کاملی در مورد قوانین حاکمیتی، شهروندی و حقوق بشر عنوان شده است. شما با مطالعه آن می‌توانید به تمام سوالات آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور جواب دهید. لذا با اضافه کردن این جزوه به سبد خرید خود می‌توانید آن را تهیه نمایید.

 

جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

همان طور که می‌دانید زبان و ادبیات فارسی یکی از مهم‌ترین منابع آزمون استخدامی‌های مختلف کشور است که شما برای شرکت در تمام آزمون‌ها باید این جزوه را تهیه نمایید. لذا در همین راستا، سایت ایران جزوه یک جزوه کامل و جامعی را برای کلیه آزمون‌های استخدامی در نظر گرفته است که شما با مطالعه آن می‌توانید به جواب تمام سوالات حوزه آزمون استخدامی خود جواب دهید. قیمت جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی ایران جزوه بسیار ارزان است و هر داوطلبی با هر وضعیت مالی می‌تواند آن را تهیه کند.

 

 

جهت دانلود کتاب اندیشه اسلامی 2 روی لینک کلیک کنید.

 

جزوه استخدامی معارف اسلامی

همان طور که در بالا مشاهده کردید یکی از جزوه استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور، معارف اسلامی است که در حال حاضر در سایت ایران جزوه معارف اسلامی ۱ و ۲ وجود دارد. شما با دانلود و مطالعه آن‌ها می‌توانید به عنوان راهنمای جامع آزمون‌های استخدامی استفاده کنید.

نویسنده این کتاب محمد سعیدی مهر و دکتر امیر دیوانی است که در کتاب خود در مورد تمام مسائل مختلف مانند معرفت، دین، اسلام، خداوند، معاد، اهمیت توحید در اسلام، توحید در قرآن و روایات، توحید و جایگاه آن در عقاید دینی، اساس توحید و رویه دینی و دو بعد توحید به همراه مفهوم نبوت و رسالت پیامبران، خصوصیات پیامبران و وظایف آن‌ها، معجزات پیامبران، دعوت و اقامه نبوت و نیز حجت پیامبری صحبت می‌کند.

 

سوالات متداول جزوه استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور

منابع آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور کدام است؟

در بالا کلیه منابع عمومی و تخصصی هر کدام عنوان‌های شغلی در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور را برای سال 1403 بیان کردیم.

 

چگونه جزوه‌های استخدامی را از سایت ایران جزوه دانلود کنیم؟

شما برای دانلود هر جزوه استخدامی می‌توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه و در آنجا دانلود نمایید.

 

قیمت خرید جزوه استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور چقدر است؟

قیمت خرید هر کدام از جزوه‌های استخدامی سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور بدون در نظر گرفتن تعداد صفحات و حجم آن‌ها یکسان است.

5/5 - (1 امتیاز)

ادامه مطلب