بازدید: 138 بازدید
جزوه استخدامی ترمودینامیک

داوطلبانی که قصد دارند جزوه استخدامی ترمودینامیک را دانلود کنند بهتر است قبل از دانلود جزوه در مورد آن و مطالب مهم آزمون استخدامی تحقیق کنند. لازم است آن‌ها به بهترین و کامل‌ترین جزوه دسترسی داشته باشند که در این خصوص به جزوه استخدامی ترمودینامیک موجود در سایت ایران جزوه اشاره می‌کنیم.

 

اهمیت درس ترمودینامیک در آزمون‌های استخدامی

ترمودینامیک یکی از علوم بسیار مهمی است که از رابطه میان گرما، کار، دما و انرژی صحبت می‌کند. این علم نحوه انتقال انرژی از نقطه‌ای به نقطه دیگر را بیان می‌کند و شما متوجه می‌شوید که انرژی‌ها چگونه از حالتی به حالت دیگر تبدیل می‌شوند. در این درس شما با مطالب مختلفی مانند دما، فشار، آنتالپی و آنتروپی آشنا می‌شوید. در درس ترمودینامیک شما قوانین مختلفی را یاد می‌گیرید که آن‌ها تحت قوانین صفرم، اول، دوم و سوم دسته‌بندی می‌شوند.

استفاده از قوانین ترمودینامیک در وسایلی مانند موتورهای گرمایی، نیروگاه‌های تولید برق، واکنش‌های شیمیایی، یخچال‌ها، پیل سوختی، جداساز هوا و بسیاری از وسایل ضروری دیگر بسیار زیاد است؛ بنابراین بسیار لازم است شما با فراگیری این علم بتوانید دستگاه‌های زیادی را مدیریت کنید. در واقع شما با فراگیری این علم سیستم‌های حیاتی تولید مایحتاج بشر را بهینه‌سازی می‌کنید. در حال حاضر این درس بیشتر در رشته‌های دانشگاهی مانند رشته‌های مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی پرتو پزشکی و بسیاری رشته‌های مرتبط در طراحی و بهینه‌سازی پایلوت‌های صنعتی ارائه می‌شود. لذا دانش‌آموختگان این رشته‌های تحصیلی برای موفقیت در آزمون‌های استخدامی باید جزوه آن را دانلود نمایند.

 

جهت دانلود جزوه آیین زندگی اخلاق کاربردی روی لینک کلیک کنید.

 

اهمیت درس ترمودینامیک در آزمون‌های استخدامی

 

 معرفی جزوه استخدامی ترمودینامیک

در حال حاضر در سایت ایران جزوه، جزوه‌ای تحت عنوان ترمودینامیک ۱ وجود دارد که این جزوه برای دانشجویان رشته مهندسی مکانیک گردآوری شده است. این جزوه برای دانشجویان مقطع کارشناسی مفید است که آن‌ها با مطالعه آن می‌توانند به مباحث اصلی و مهم درس ترمودینامیک مسلط شوند. تمامی مطالب درس ترمودینامیک در این جزوه گنجانده شده است.

مطالعه جزوه ترمودینامیک به شما کمک می‌کند تا با صرف زمان کم بتوانید مطالب را یاد بگیرید و برای کسب رتبه و نمره عالی در آزمون‌های استخدامی آماده شوید. کلیه مطالب در پی دی اف ترمودینامیک کاملا شیوا و رسا بیان شده است و می‌توانید مهارت‌های علمی خود را با آن بالا ببرید. در واقع در درک و فهم مطالب آن هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت.

در جزوه استخدامی ترمودینامیک از تصاویر و مسائلی استفاده شده است که موضوعات مختلف را برای شما بیان می‌کند تا شما بتوانید مفاهیم آن را درک کنید. این جزوه مطالب خود را در قالب چند فصل بیان می‌کند و شما می‌توانید خیلی راحت به آن‌ها رجوع کنید. برای درک و فهم بیشتر موضوع در ابتدا توضیحات بیشتری را در مورد ترمودینامیک بیان می‌کند و بعد از آن وارد فصل‌های زیر می‌شود.

 • مقدمه
 • اولین قانون ترمودینامیک
 • دومین قانون ترمودینامیک
 • تابع حالت داخلی و آنالیز مخلوط‌های دو جزئی
 • آنالیز مخلوط‌های چند جزئی
 • فرآیندهای پایدار و ناپایدار
 • ترمودینامیک جرمی
 • ترمودینامیک شیمیایی
 • ترمودینامیک فرایندهای پیوسته
 • ترمودینامیک فرایندهای گسسته
 • ترمودینامیک نسبیتی
 • ترمودینامیک احتمالاتی
 • ترمودینامیک غیر تعادلی
 • روش‌های آزمایشگاهی ترمودینامیک
 • کاربردهای ترمودینامیک

جزوه استخدامی ترمودینامیک که در سایت ایران جزوه وجود دارد مطالب خود را در 234 صفحه بیان کرده است که شما به عنوان دانش‌آموختگان رشته مهندسی مکانیک می‌توانید آن‌ها را دانلود و تهیه نمایید. در انتها نیز با مطالعه آن می‌توانید تمام سوالات آزمون‌های استخدامی را جواب دهید.

 

برای دانلود جزوه دانش خانواده و جمعیت روی لینک کلیک کنید.

 

دانلود جزوه استخدامی ترمودینامیک سایر رشته‌های تحصیلی

در بالا پی دی اف ترمودینامیک رشته مهندسی مکانیک را برای شما معرفی کردیم که شما با مطالعه آن می‌توانید خیلی راحت این جزوه را در کسری از ثانیه دانلود نمایید. حال اگر شما به دنبال دانلود جزوه استخدامی ترمودینامیک سایر رشته‌های تحصیلی هستید می‌توانید برای آن با کارشناسان ایران جزوه صحبت نمایید. آن‌ها قادر هستند مطابق با نیاز شما پی دی اف ترمودینامیک تهیه نمایند. برای ثبت سفارش‌های خود می‌توانید با بخش پشتیبان آنلاین سامانه صحبت نمایید.

 

نکات مهم در مطالعه جزوه استخدامی ترمودینامیک

برای موفقیت در آزمون‌های استخدامی تنها دانلود بهترین پی دی اف ترمودینامیک مهم نیست. بلکه شما باید با معیارهای دیگری آشنایی داشته باشید و بدانید که افراد قبول شده چه توصیه‌هایی را برای شما عنوان می‌کنند. کسانی که در سال‌های گذشته در آزمون استخدامی قبول شدند می‌توانند نکات مهم برای موفقیت در آزمون را برای شما ارائه دهند.

توجه به ضریب‌های آزمون استخدامی می‌تواند روی قبولی شما موثر باشد. به عنوان مثال اگر ضریب ترمودینامیک در آزمون ۳ باشد در این صورت شما باید زمان بیشتری را نسبت به دروسی با ضریب ۲ و ۱ دارند صرف کنید. این کار به شما اجازه می‌دهد تا نمره خام و نهایی خود را بالا ببرید.

 

نکات مهم در مطالعه جزوه استخدامی ترمودینامیک

 

از معیارهای دیگر مطالعه جزوه استخدامی ترمودینامیک این است که شما مطالب را به خوبی باید بگیرید و به مثال‌های آن دقت کنید. نکاتی که برای شما نامفهوم بودند را حتما بازبینی کنید و آن‌ها را دوباره مطالعه نمایید.

از تمام ابزارهای لازم برای مطالعه جزوه ترمودینامیک استفاده کنید؛ زیرا هر کدام از این ابزارها می‌توانند میزان ماندگاری مطالب در ذهن شما را افزایش دهند.

سعی کنید شیوه‌های مهم مطالعاتی را یاد بگیرید و تکنیک‌های آن را به کار ببرید. این روش‌ها معمولا به شما کمک می‌کنند تا مطالب را به حافظه ماندگار بسپارید. شرکت در آزمون‌های شبیه‌سازی شده می‌تواند گزینه خوبی برای سنجش میزان آمادگی شما برای موفقیت در آزمون اصلی باشد؛ بنابراین در حتی الامکان در آزمون‌ها شرکت کرده و نقاط ضعف و قوت خود را برای موفقیت در آزمون بسنجید.

قبل از شروع جلسه آزمون نیز به خوبی استراحت کرده و خود را از نظر روحی و روانی آماده کنید؛ زیرا طبق مطالعات انجام شده کسانی که خواب و استراحت کافی ندارند نمی‌توانند تمرکز خود را در جلسه آزمون حفظ نمایند.

 

برای دانلود جزوه تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی روی لینک کلیک کنید.

 

سوالات متداول جزوه استخدامی ترمودینامیک

آیا برای موفقیت در آزمون تنها دانلود پی دی اف ترمودینامیک کافی است؟

خیر؛ شما برای موفقیت در آزمون علاوه بر مطالعه بهترین و کامل‌ترین پی دی اف ترمودینامیک باید خود را از نظر روحی نیز آماده کنید و در آزمون‌های شبیه‌سازی شرکت نمایید.

 

آیا امکان سفارش سازی جزوه استخدامی ترمودینامیک وجود دارد؟

بله؛ شما در صورت نیاز می‌توانید برای تهیه هر کدام از جزوه‌های آزمون استخدامی با کارشناسان ایران جزوه صحبت نمایید.

 

دانلود جزوه ترمودینامیک بهتر است یا کتاب؟

اگر شما زمان کافی برای مطالعه کتاب ترمودینامیک ندارید می‌توانید جزوه آن را تهیه نمایید.

 

هزینه خرید جزوه استخدامی ترمودینامیک چقدر است؟

مبلغ این جزوه بسیار ارزان بوده و شما می‌توانید آن را خیلی راحت دانلود نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

ادامه مطلب