تیم ایران جزوه

معرفی ایران جزوه

وب سایت ایران جزوه مرجع دانلود انواع جزوات دانشگاهی در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. تیم ایران جزوه مفتخر است که برای شما کاربران ارجمند تمامی جزوات دانشگاهی را در تمامی مقاطع و رشته ها برای دانلود قرار می دهد.

همواره سعی ما در ایران جزوه این است که بتوانیم تمامی جزوات موردنیاز دانشجویان سراسر کشور را با بهترین کیفیت ممکن تهیه نماییم. به همین علت اگر جزوه خاصی مدنظر شما عزیزان می باشد و در سایت موجود نمی باشد به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت آن را برای شما سروران گرامی تهیه نماییم.

داستان ایران جزوه

تیم ایران جزوه متشکل از تعدادی فرد متخصص و علاقمند در زمینه تکنولوژی و فناوری است و ما همیشه در فکر این بودیم که چگونه میتوان کسب و کاری در این فضا داشت که سیستم درآمدزایی آن پایدار باشد و این فکر ما را به سراغ مطالعاتی بسیار عمیق در این مورد کشید. علاوه بر این تخصص ما در زمینه بازاریابی و فروش و فعالیت هایی که در این زمینه انجام داده بودیم به ما کمک کرد تا بتوانیم پیچیدگی های این دنیای پر پیچ و خم را متوجه شویم.

کار ایران جزوه چیست؟

همیشه در فکر خود ایده ای داشتیم که یک وب سایت آموزشی را بوجود بیاوریم که بتواند حداقل یک نیاز حوزه دانشگاهی را به خوبی و به طور کامل پوشش دهد. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که یک سایت دانلود جزوه راه اندازی نماییم تا کار طیف وسیعی از افراد جامعه یعنی دانشجویان را راحت تر نماییم.

تفکر ایران جزوه

همواره تفکر تمامی اعضای ایران جزوه این بوده است که باری را از دوش دانشجویان کشورمان برداریم و به همین علت اقدام به راه اندازی سایت دانلود رایگان جزوات دانشگاهی کردیم اما متاسفانه پس از مدتی و به دلیل شرایط اقتصادی موجود ناچار به پولی کردن جزوات جهت قادر بودن به ادامه فعالیت سایت شدیم. اما همواره سعی ما این بوده و خواهد بود که حداقل ترین هزینه ممکن را برای جزوات در نظر بگیریم.